Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık, günümüzde birçok müşteri tarafından tercih edilmeye başlanmış bir taşımacılık modelidir. Maliyetlerin azaltılması gerekse verimliliğin artması için müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Parsiyel taşımacılık, kelime anlamı olarak parça olarak taşınan yük anlamına gelmektedir. Aynı güzergâh için taşımacılık talep edenlerin yüklerinin bir araçla taşınmasını sağlamaktadır. Bu sayede maliyet bölüştürülmektedir ve verimlilik de artmaktadır. Parsiyel yük taşımacılığının sağladığı avantajlar yönünden lojistik sektöründe önemli bir yere sahiptir. Bu avantajlar sayesinde de yoğun bir kullanıma sahiptir.

Az miktarda veya tam dolum sağlamayacak durumdaki yükler için fazladan oluşabilecek maliyeti ortadan kaldırır. Bu yönüyle de maliyetin düşmesini sağlar ve tercih edilmesindeki en büyük faktörlerden birisidir. Hesaplama işlemi yapıldığında sadece yükün kapladığı alan esas alınır ve boşluk kısımlar herhangi bir sebeple hesaplama dâhil edilmez.

Aynı güzergâh üzerindeki yüklerden oluştuğundan dolayı birden fazla müşteriye tek seferde ulaşım sağlanabilmektedir. Ayrıca en ideal rotasyon ile planlama yapılması ile de zaman tasarrufu en üst noktaya çıkarılmaktadır ve bekleme süresi düşmektedir.

İdeal Ambalaj, Parsiyel taşımacılığın tüm süreçlerinde profesyonel ekiplerle hizmet vererek maksimum müşteri memnuniyeti sağlayarak sektöre yön vermektedir.

İdeal Lojistik, Türkiye geneli her noktaya Parsiyel yük taşımacılığı hizmeti vermektedir. Birçok sektörde müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre en doğru aracı temin ederek operasyon sürecini yönetiriz.

İdeal Lojistik, olarak müşterilerimize verdiğimiz tüm hizmetlerin başlangıcından bitimine kadar olan tüm süreçler profesyonel ekibimiz tarafından takip edilerek yönetilir ve bu süreçteki tüm adımlar takip edilir.